Зачекайте
19-04-2023 / 18:27

Уряд визначив державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” відповідальним за забезпечення функціонування електронної торгової системи з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність) — адміністратором електронної торгової системи.

Також затверджений Порядок організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), яким визначаються порядок функціонування електронної торгової системи, процедура авторизації електронних майданчиків, вимоги до операторів електронних майданчиків та інші питання функціонування зазначеної електронної торгової системи.

Зокрема, Порядок № 865 передбачає, зокрема, що гарантійний внесок буде становити за одним лотом 10% початкової ціни лота. Він буде зарахований на рахунок оператора авторизованого електронного майданчика особою, яка виявила намір взяти участь в аукціоні, для забезпечення виконання зобов’язання щодо участі в аукціоні у вигляді коштів або банківської гарантії. Розмір мінімального кроку аукціону становитиме не менше 1% початкової ціни лота.

Нагадаємо, що митний конфіскат невдовзі буде продаватися через систему державних закупівель ProZorro, а у грудні "ProZorro.Продажі" запускає перші аукціони з оренди землі. Окрім того, податківці почали штрафувати за підсумками моніторингу ProZorro.

Джерело: постанова КМУ "Питання функціонування електронної торгової системи з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)" від 02.10.2019 р. № 865

Поділитися:

Читайте також:

Всі новини